021-54763
021-66489700-10
تماس با ما راهنما
0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

نرم افزار

   

5 آیتم

 1. نرم افزار Cando

  کندو نرم افزاری است برای خلق انواع تایل ها از قبیل آجر، پارکت، موزاییک، سرامیک و …. این پلاگین قادر به خلق سه بعدی این تایل ها و همچنین خروجی گرفتن تصویر، بامپ و نرمال بامپ با هر کیفیتی می باشد.
 2. نرم افزار Pictor

  پیکتور برنامه ای است که به منظور دوربری کردن تصاویر در محیط تریدی مکس و تبدیل تصاویر به اجسام سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این پلاگین می توان تصاویر دو بعدی را وارد، قسمت های مورد نظر آن را بر اساس رنگ انتخاب و تبدیل به SPLine کرد. مزیت این پلاگین هماهنگ بودن آن با تنظیمات برنامه تریدی مکس است به نحوی که تا حد امکان Line ها را با تعداد Vertex کم خلق و انحنا ها را با استفاده از Flagها کنترل می کند.
 3. نرم افزار VN Plugin

  برنامه وی ان پلاگین یک میز کار سه بعدی آماده در برنامه 3ds Max است که کاربر با استفاده از آن قادر است آبجکت‌های سه بعدی را وارد صحنه کند، آنها را تغییر داده جنس آنها را اصلاح کند. این مجموعه همچنین لیستی از متریالهای مختلف مانند آجر، سنگ، آهن، چوب و … دارد که قابل اختصاص به اجسام هستند. این مجموعه هر چند وقت یک بار از طریق سایت به روز رسانی می‌شود و شامل اطلاعات زیادی بالغ بر 12000 آبجکت و متریال است و اغلب کاربران آن را طراحان و معماران و یا شرکتهای مرتبط با معماری تشکیل می‌دهند.
 4. نرم افزار Color Company

  برنامه همنشینی رنگ ها برنامه ای است که به منظور مشاوره رنگی و بر اساس کتاب های رفرنس همنشینی رنگ ها خلق شده است. این برنامه مجموعه ای از ترکیب های رنگی (مانند شیرین، روحانی، سرد و …) دارد که کاربر با انتخاب آن مجموعه قادر به مشاهده ترکیب های رنگی خلق کننده این حالت و اطلاعات مرتبط با آن خواهد بود. قابل ذکر است که این مجموعه ها قابلیت تغییر و ذخیره سازی توسط کاربر را نیز دارا است.
 5. نرم افزار Catalyst

  کاتالیزور ورژن 3.0.0 قابل نصب بر روی مکس 2011 به بالا و پلاگین Vray نسخه 3.0 و پایین تر برنامه کاتالیزور پلاگینی است جهت افزایش سرعت رندر در برنامه 3ds Max . این پلاگین قادر است با بهینه کردن تنظیمات رندرvray سرعت رندر را 5 تا 10 برابر افزایش دهد. از این پلاگین خصوصا در رندر های آزمایشی می توان بهره برد. همانطور که می دانیم برای خروجی گرفتن یک تصویر در محیط 3ds Max بارها و بارها به رندر آزمایشی برای تغییر نورپردازی و متریال و …نیاز داریم تا تنها یک خروجی حرفه ای گرفته شود. این نرم افزار به شما کمک می کند تا بتوانید با سرعت بالایی رندر گرفته و به نتیجه مطلوب خود در زمان کمتری دست پیدا کنید. همچنین این نرم افزار علیرغم سادگی، دارای تنظیمات رندر حرفه ای برای موتور رندر vray است که افراد حرفه ای به راحتی می توانند تنظیمات مطلوب را ذخیره و از تنظیمات پیش فرض استفاده کنند.
در حال بارگذاریLoad More ...

   

5 آیتم