0آیتم

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماندگار24 در یک نگاه

هدف ماندگار24 بررسی و درک صحیح از نیاز مصرف کننده ایرانی و تامین کالاهایی باکیفیت، شایسته و مناسب برای کاربران و مخاطبان این حوزه است. هدف اصلی ماندگار24 رضایت مشتری و ایجاد شعف در مشتری است.

چشم انداز
فروشگاهی خوشنام، حرفه‌ای و چابک که با اتکا به سرمایه‌های انسانی شایسته، در پی ارایه خدماتی متمایز منطبق بر خیر اجتماعی به مشتریان وفادار خود در سطح کشور است.

بیانیه ماموریت
شکل‌دهی و هدایت شبکه تامین، توزیع و خدمات متمایز و چابک در حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات به منظور گسترش سهم بازار، اعتمادسازی و ایجاد شعف مشتریان


واحدهای ماندگار24

فروش
واحد فروش نتیجه تلاش تمامی واحدهای دیگر را به دست مشتری می‌رساند. این واحد سعی دارد تا با ارائه مشاوره تخصصی به مشتریان، از یک سو نیازهای آنان را برآورده کند و از سوی دیگر آگاهی و آشنایی مشتریان را نسبت به محصولات بازار ارتقا دهد.

بازاریابی و تبلیغات
واحد بازاریابی و تبلیغات مسئولیت شناخت و توسعه بازار و برنامه‌ریزی به منظور حضور گسترده و موثر در بازار به همراه اجرای طرح‌های توسعه‌ای، توسعه بازار در فضای مجازی و مدیریت تبلیغات را بر عهداه دارد.

روابط عمومی و ارتباط با مشتری
واحد روابط عمومی اطلاع‌رسانی، ایجاد ارتباط رسانه‌ای و صنفی، فرهنگ سازی از طریق کانالهای مختلف، ارتباط موثر با مشتریان، شناسایی نیازهای مشتریان از طریق شنیدن نظرها و انتقادهای آنها را بر عهده دارد.

تحقیق و توسعه
واحد تحقیق و توسعه به عنوان مرکز تغذیه با تحقیقات و پژوهش‌هایی که انجام می‌دهد مسئولیت شناخت نیازهای بازار و تدوین طرح‌های توسعه‌ای را بر عهده دارد.

منابع انسانی
واحد منابع انسانی جهت نیل به اهداف سازمانی، در صدد به کارگیری منابع انسانی مجرب، متخصص و برخوردار از هوش و انگیزه بالا به منظور نقش آفرینی در ماندگار24  است.


ویژگی ها

یکپارچگی
یکپارچگی در ارائه کلیه خدمات مربوط به واردات، توزیع، فروش، گارانتی و ...
کاهش زمان و هزینه حمل و نقل و دریافت گارانتی واحد و منسجم با خرید از یک شرکت به جای چند شرکت
ارسال کالا برای استفاده از گارانتی به یک شرکت به جای چند شرکت

گستردگی
یکی از گسترده ترین شبکه های توزیع محصولات ICT در سراسر ایران
برآورده ساختن نیاز مشتریان نمایندگان در شهرستان ها در حوزه های فروش و توزیع کالا، گارانتی و خدمات پس از فروش و ...

تضمین اصالت
تضمین اصالت کالا با ارائه کالاهای اصلی و باکیفیت به همراه ضمانت نامه های معتبر جهت ایجاد اطمینان از خرید برای مشتریان و  احترام به مصرف کنندگان نهایی آن ها

خدمات پس از فروش
همراهی با مشتریان با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی کالا در طول چرخه عمر محصول و تلاش برای ارائه خدمات باکیفیت و استاندارد

مشاوره
مشاوره تخصصی و فنی در رابطه با ویژگی محصولات، محصولات مشابه و برندهای مختلف و ... به نمایندگان و مشتریان خود با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در حوزه ICT